O nas

Krótko o powstaniu gabinetuNasz gabinet powstał w 2011 roku. Od tamtego czasu systematycznie doposażamy go w nowinki techniczne, aby zapewnić naszym pacjentom najwyższy poziom leczenia.

Oferujemy usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, implantologii, chirurgii stomatologicznej, protetyki, pedodoncji oraz medycyny estetycznej. Nasz gabinet to kameralne miejsce, w którym do każdego pacjenta podchodzimy bardzo indywidualnie.
Zależy nam, aby czuli się państwo bezpiecznie i komfortowo - staramy się zapewnić przyjazną atmosferę, aby wspomnienia z wizyt u stomatologa były jak najbardziej pozytywne 🙂

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania podczas wizyty. Zachęcamy do umawiania się na konsultacje do naszych specjalistów, dzieki którym po dokładnym badaniu i diagnostyce będziemy mogli przedstawić Państwu najbardziej odpowiedni plan leczenia.
lek. dent., właściciel Modent

Anna Winkowska


Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą czterech córek :) Ukończyłam studia na Akademii Medycznej w Poznaniu na Wydziale Lekarskim – Oddziale Stomatologii, uzyskując tytuł lekarza stomatologa. W czasie swojej wieloletniej pracy zawodowej, systematycznie poszerzałam wiedzę o najnowsze osiągnięcia, uczestnicząc w licznych kursach oraz szkoleniach teoretycznych i praktycznych. Wszystko po to, aby każdy pacjent mógł otrzymać w moim gabinecie odpowiednią i jak najlepszą pomoc. Zaufanie, którym obdarzają mnie pacjenci jest dla mnie najcenniejsze. Ukończyłam szereg kursów i warsztatów z zakresu medycyny estetycznej, oraz podyplomowe studia z zakresu "Kosmetologii" w medycynie. W codziennej pracy staram się podchodzić do każdego pacjenta nie tylko profesjonalnie, ale kompleksowo i indywidualnie jednocześnie. Pragnę tak traktować i przyjmować drugiego człowieka - pacjenta, jakbym sama chciała być potraktowana, zdiagnozowana, wyleczona. Chciałabym, aby każdy, kto trafi choć raz do mojego gabinetu, chętnie i bez lęku do niego wracał, kiedy tylko ma taką potrzebę lub ochotę.
lek. med.

Maria Bartmińska


Studia lekarsko-dentystyczne na Uniwersytecie Medycznym ukończyłam w 2021 roku. W codziennej praktyce zajmuję się stomatologią zachowawczą, pedodoncją (stom. dziecięcą), endodoncją oraz wykonuję proste zabiegi chirurgiczne. Priorytetem jest dla mnie zrozumienie potrzeb pacjenta i szczegółowe omówienie planu leczenia. Zależy mi, aby każdy pacjent podczas wizyty czuł się bezpiecznie i komfortowo. Pracę staram się wykonywać z uśmiechem i zaangażowaniem. Nieustannie poszerzam swoje kompetencje uczestnicząc w kursach i szkoleniach aby móc zapewnić Państwu najwyższą jakość i nowoczesne techniki leczenia. "Nowoczesne metody wypełniania kanałów korzeniowych w świetle obecnej wiedzy" lek. dent Tomasz Kiełkowicz. "3 kolory Endo. Przygotowanie do leczenia, leczenie oraz zamknięcie zęba po leczeniu endodontycznym" lek. dent Michał Kowalik. "Standardy postępowania w ankyloglosii. Dzieci od 3 roku życia. Współpraca logopedy z lekarzem" lek stom. Donata Oziemczuk. "Kompozytowa rehabilitacja estetyczna" lek. dent. Dawid Pisuk.

Opinie
Wchodzisz do gabinetu w "Białym domku" i wszystkie koszmary i złe wspomnienia związane z wizytami u dentysty pryskają. Spotkałem się tutaj z bardzo dużym profesjonalizmem, uczciwością cen oraz niesamowicie miłym i pełnym poczucia humoru przyjęciem (chyba u każdego przed wizytą u dentysty pojawiają się jakieś obawy, a to przede wszystkim niweluje stres związany z wizytą). Dla mnie są to bardzo ważne elementy, które stawiają ten gabinet wysoko ponad innymi gabinetami dentystycznymi z których korzystałem w przeszłości. Pracownicy zadbali nie tylko o zdrowie moich zębów, ale także o ich estetykę i piękny wygląd. Ja i moi znajomi wracamy tutaj z przyjemnością. Polecam każdemu!

Adam
Atmosfera w gabinecie stomatologicznym Modent jest na pewno czymś co wyróżnia go sposród wielu gabinetów tego typu. Podczas wizyty zotały dopełnione wszelkie starania bym czuł się komfortowo. Jestem zadowolony z pobytu oraz przebiegu wymaganych zabiegów ale oczywiście również z efektu końcowego, czuję, że nie mogłem trafić pod lepsze ręce.  

ŁukaszWiele innych, pozytywnych opinii na nasz temat można przeczytać  w Google.